Sparing i rozliczenia

W najbliższy poniedziałek, o 20.30 na Sztabowej zagramy sparing z drużyną PKS Augustyn. My na zielono. Poniżej lista "powołanych". Od razu proszę, by każdy z tej listy dał znać, czy będzie. W razie konieczności dobierzemy młodych zawodników z Nadodrza. Przy okazji tego meczu chciałbym też zebrać zaległe składki. Ponieważ muszę złożyć księgowej rozliczenie za ten rok do połowy grudnia, to proszę, by osoby, które coś zalegają, a nie mogą być na meczu, przekazały kasę przez kogoś. Oto lista, w nawiasie kwota zaległości (jeśli jest zero, znaczy, że nic nie zalega; jeśli coś się nie zgadza, to wyjaśnimy na meczu). Jeszcze raz proszę o potwierdzanie obecności. Pozdrawiam. Do poniedziałku. Oto lista:

Józek (0), Zygi (25), Czarny (10), Bigos (0), Darek (0), Gleniu (10), Bąbel (153,50), Piotrek (0), Adek (0), Seba (0), Maja (106,50), Boguś (10), Melon (37), Deo (37), Marcin (10), Pcheła (25), Bochen (0), Maciek (26,50).