Nadodrze Wrocław

01.09.2014

Barwy

Opis klubu dodany przez:

Za oficjalną datę powstania klubu piłkarskiego "Nadodrze Wrocław" uznajemy datę pierwszego września 2014 roku. Jest to data umowna. Już wcześniej bowiem (przez okres około roku) zespół ten rozgrywał mecze towarzyskie pod swoją obecną nazwą. Klub powstał z inicjatywy obecnego trenera Norberta Stysiała. Bezpośrednim bodźcem do powołania klubu było spotkanie trenera z trójką zawodników: Patrykiem Majką, Maciejem Mikosem i Maciejem Grzybem.

Intencją władz klubu jest to, by grali w nim przede wszystkim zawodnicy z Nadodrza. Nie jesteśmy jednak zamknięci na osoby spoza tego rejonu. Chcemy jednak, by każda osoba związana z klubem: zawodnicy, kierownictwo, trenerzy i kibice utożsamiali się z tym miejscem i pamiętali, że właśnie je reprezentują.

Nasze barwy klubowe zielono-niebieskie naturalnie związane są z naszą częścią Wrocławia - Nadodrzem.

Klub działa pod patronatem powołanej na przełomie 2013 i 2014 roku Fundacji Nadodrze, której prezesem i założycielem jest oczywiście... Norbert Stysiał.

Wiadomości (utwórz nową)